Jdi na obsah Jdi na menu
 


21. 5. 2011 Dogtrek na Javorové skále - opět krásné trasy a super počasí, Farrinka na 31km s Adamem, Eliška a Awra na 15km, tak jako Din i Vanah, všichni došli bez odřené packy:-) foto zde.

15. 5. 2011 Tentokrát Farrinky závody agility ve Velké Chuchli, Májová cena, agility 21. z 34, zkouška na VD, 5. místo z 22. Podrobnější výsledky zde.

8. 5. 2011 Farrinky druhé závody agility, Areál Pet Center Horní Počernice-4. májová cena, rozhodčí Petr Rybář. Účsatnily jsme se pouze agility a zkoušky - oboje DIS a přišláplá packa za tunelem:-) Farri zrychluje a panička se motá.....tak máme zase co trénovat....

24. 4. 2011 Účast na klubové výstavě KCHCH byla úspěšná, Vanammahal V1, CAC, Taj al Din V1 CAC, Farrah V1 CAC + úspěšná bonitace!

9.-10.4.2011 Farri se zůčastnila prvních agility závodů, Kyje - Quatrozkoušky, rozhodčí A. Glöcknerová, A. Marekovic, ohodnocení V, VD, D, D, podrobnější výsledky zde.

9.11.2010 Konečně jsem doplnila dva velké resty - po letech jsme doma spočítali kartičky CAC a co jsme nenašli - v šuplíku se nám válel nárok na titul Český šampion pro Vanažku. Bleskurychle nám jej zaslali z ČMKU, tak Vanažko - gratulace k tvé kráse:-) V sobotu 6. 11. jsme s Farri v jejích 14 měsících splnili zkoušku ZOP na výbornou - je to holka šikovná. / Vannamahal has title Czech champion, Farri passed exam of the Czech basic obedience - ZOP, mark Excellent.

12.8.2010 Přidána fotka, jak nám Farri vyrosla.
25.5.2010
Krásný dogtrekk v krásném kraji, co dodat, první pořádná tůra dala zabrat nám i psům. Informace o trekku Májová štreka kolem Javorové skály  najdete na http://www.psi-tabor.wz.cz/ a několik fotek na http://azawakh.rajce.idnes.cz/10_dogtrekk_javorova_skala/. 53km jsme došli bez následků a dokonce jsme se druhý den mohli i pohnout:-)
18.4.2010
Azavaci cvičí agility..... a docela je to i baví viz. foto A Farri - tu to baví samozřejmě taky!Obrazek
12.4.2010
Přidány fotky půlroční Farrinky.
4.1.2010
Dnes oslavila Farri 4 měsíce od svého narození a konečně vstupuje i do naší virtuální internetové smečky - tudíž další novinky se budou týkat i naší chlupaté princezny Farri, první obrázky jsou ve fotogalerii Farrah Fawcett Beami Šahrak.
7.9.2009 Tento víkend, tj. 6.9. se naši azaváčci po dlouhé době zůčastnili závodů agility - tentokrát na ranči Větrovy v Táboře. Až na pár disků jsme s Dinem udělali zkoušku v LA1 na VD a Vanažka doběhla v jumpingu, malá Awra si vyzkoušela první závody a byla 2. v začátečnících :-) Fotky jsou doplněny do fotogalerie zde.
23.8.2009 Po více než třech měsících konečně drobná aktualizace, a co nového-neustále trénujeme coursing, fotky z posledního tréninku z 24.7. je možné shlédnout zde - a nejen azavaky baví coursing! Dále jsou přidány ve fotogalerii fotografie z německé speciální výstavy JAS, kde je možné kouknout na pravé nefalšované Tuarégy, dále něco málo z azavačí dovolené ve fotogalerii Jevišovice a poslední je nové fotoalbum s fotkami z klubové výstavy KCHCH na Konopišti -ačkoliv zrovna azavakům pršelo, dá se říct, že se jim u německého pana rozhodšího velmi dařilo. Din získal V2, res. CAC, Awrigha V2, Vanammahal V1 CAC.

 
Obrazek1.5.2009 Din a pózování - s tím přece nic společnýho mít nebude......

27.4.2009 Něco málo fotek z nedělní klubové výstavy najdete pod odkazem http://azawakh.rajce.idnes.cz/. A naše výsledky: Vanammahal V1 CAC, Din V1, Awrigha V1 CAJC.

14.4.2009 Opět něco málo foto ze cvičáku a taky z  vycházky!
9.4.2009
Protože se rozjelo jaro, tak už se přece jen líp fotí a tak jsme obohatili fotogalerii u Dina, Awrižky, Vanammahal, něco ze cvičáku a taky z dubnové vycházky! Chystáme se koncem dubna do Českých Budějovic na klubovou výstavu 26.4.! 
Obrazek

 

 

30.3.2009 Konečně přidány fotky Awrižky - už jeden rok, to to ale uteklo... :-)

 

 

26.1.2009   Nové fotky - Awra a její míček viz. Fotoalbum Awrigha

Obrazek

24.1.2009 Nové fotky - z lednové procházky, viz. Fotoalbum - Ostatní
New pictures from walk - Fotoalbum - Another pictures.
19.1. 2009  Přidány nové fotky - aneb co našli naši psi pod stromečkem (viz. fotoalbum Ostatní - vánoce 08)
New pictures from Christmas in fotoalbum Another pictures-vánoce 08.

26.10. 2008  Tento den proběhl trénink agility pořádaný TKS v Táboře, trénoval Antonín Grygar. 18.10. 2008  se odehrály dostihové závody v Lednici, kterých jsme se úspěšně zúčastnili.

12.10. 2008 V neděli 12.10. proběhlo v Kralupech n. Vltavou mistrovství republiky v coursingu. Azavaci byli celkem tři a proběhli se ve společném běhu - takže trio Hassi, Din a Vanammahal. Tentokrát Vanah zabodovala a vyhrála nad oběma klukama (a nebo že by jí ze zdvořilosti nechali vyhrát :-) ? Vanammahal tedy mistr ČR v coursingu, CACT, Din mistr ČR v coursingu a res. CACT. V neděli 28.9. se uskutečnila v Českých Budějovicích mezinárodní výstava psů, krom posbíraných úspěchů (Vanah CAC, res. CACIB, Din CAC), se hlavně zase viděli Anya a její mamka Vanammahal a sesřička Awrigha.Obrazek

...
...
...
.....
.....
Awra trénuje, aneb co to je vůbec střapec....

This weekend coursing race took place in Kralupy n. Vltavou , Vanammahal was first from three dogs, has Czech Champion, CACT, Din has also Czech Champion and res. CACT. At 28.9. took place international show in Ceske Budejovice, both have CAC, Vanammahal res. CACIB - and two sisters met there - Anya and Awrigha!

..........
9.9. 2008 O víkendu 6.-7.9. proběhly na Jemčině závody agility pořádané TKS Tábor. Nejen že závody měly krásnou atmosféru a setkalo se zde mnoho různých plemen, ale i azavaci se umístili na stupíncích vítězů. Nejlépe reprezentoval Hassi, který se umístil v kategorii LA Agility na skvělém druhém místě, naše Vanammahal na třetím místě ve hře, ostatní běhy vzala azavačím stylem, takže disk :-) Za zmínku snad Obrazekstojí že se ve hře v kategorii LA umístila nad dalšími 6 pejsky, ale zejména předběhla dvě border kolie:-) Din se disknul ve všem kde se dalo-alespoň jsme vyhráli bombardu, tj. výborný zákusek!

Nové foto přidány do fotogalerie agility-závody.

New pictures from the agility race Jemčina 2008 - fotogalbum agility-zavody. Vanammahal has third place - only from the game, but was perfect! Din is without any place-so lazy mood this weekend:-)

.....

31.8. 2008 Nové foto najdete ve výstavách, agility, o Dinovi, Awri.
A jelikož azavaci právě trénují na další závody agility, tak se můžete podívat na spoustu fotek na http://azawakh.rajce.idnes.cz/ , zejména tam najdete další agiliťáky azavaky Hasíka a Áju od Kupků.

New pictures are in Fotoalbum Shows, Agility, Taj al Din and Awrigha Elkessan. Azawaks at this time are training agility-next race is coming soon. More pictures from agility is at the http://azawakh.rajce.idnes.cz/